Marka Gerda posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji drzwi zewnętrznych.

Wybór drzwi to ważny element, nie tylko ze względów estetycznych, ale również technicznych. Aktualnie trwa promocja na drzwi zewnętrzne marki Gerda, obejmuje szereg pakietów, które zwiększają kluczowe współczynniki i parametry drzwi. Odpowiedni wybór to istotny element podczas budowy domu bądź remontu, dobrze wybrane z pewnością pozostaną z nami na długo, zapewnią nam bezpieczeństwo i będą wizytówką naszego domu.

Jako dystrybutor drzwi zewnętrznych Gerda mamy pewność, że dostarczamy produkt wysokiej jakości.

Kupując drzwi Gerda możesz zyskać nawet do 4250,00 zł. Oferta obejmuje 5 pakietów, które zwiększają kluczowe współczynniki i parametry:

  • Pakiet BEZPIECZNY
  • Pakiet DESIGN
  • Pakiet CIEPŁY MONTAŻ
  • Pakiet INTELIGENTNY DOM
  • Pakiet SPOKÓJ NA LATA

Szczegółowe informacje dotyczące promocji znajdziesz na oficjalnej stronie https://gerda.pl/5filarow/ Czas trwania promocji 11.03.24-30.04.24.

Gerda- producent drzwi zamków i bram, posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji. Produkty, które dostarcza posiadają najwyższe standardy bezpieczeństwa, są solidne i wytrzymałe. Oferują drzwi wejściowe zarówno do domu, jak i do mieszkań. Oferta drzwi jest bardzo szeroka, z pewnością znajdziemy tutaj drzwi które podkreślą charakter budynku, będą wizytówką naszego domu.