onas

Nasza Firma oferuje Państwu szeroką gamę usług i produktów renomowanych firm. Od lat współpracujemy z wiodącymi producentami, którzy dostarczają nam towar bardzo dobrej jakości, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu to, co najlepsze.

Jesteśmy dystrybutorem stolarki okiennej, drzwi wewnętrznych oraz wejściowych, rolet zewnętrznych i wewnętrznych, bram garażowych, wjazdowych oraz automatyki.

Posiadamy również duży wybór paneli podłogowych, mebli tapicerowanych, mebli drewnianych oraz lamp. W naszym salonie znajdą Państwo szeroką ekspozycję proponowanych przez nas produktów.

Wykonujemy pomiary oraz montaże bram, rolet, okien oraz paneli. Dokonujemy również wszelkiego rodzaju regulacji i obróbek. Prowadzimy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-18.00 w sobotę od 09.00-13.00

Historia Firmy

Nazwa firmy BRAM TUR  składa się z dwóch członów: „Bram” , aby kojarzona była z asortymentem podstawowym sklepu, czyli bramami, oraz „Tur” czyli skrótem od nazwy miasta Turek.

Historia firmy zaczyna się w roku 2000, kiedy to Dariusz Grzesznik wraz z żoną Mariolą postanawia założyć małą działalność gospodarczą. Umieszczając siedzibę firmy we własnym garażu, próbuje swoich sił w handlu.

Działalność firmy w początkowym zamyśle nakierowana była na dystrybucję bram garażowych, wjazdowych oraz ogrodzeń. W miarę rozwoju firmy asortyment zaczął się powiększać, i tak do oferty dołączyły okna i drzwi.

Potrzeba większej przestrzeni skutkuje w niedługim czasie przebudową garażu na pomieszczenia biurowe. Coraz lepiej prosperująca firma  wykorzystuje  miejsce, aby powiększyć  ekspozycję, ilość biur oraz miejsc pracy.

Wychodząc naprzeciw potrzebą rynku oraz coraz bardziej wymagającym Klientom rozrasta się asortyment oraz ilość usług świadczonych przez firmę.

I tak do oferty dołączają rolety, parapety, podłogi, drzwi zewnętrzne oraz szeroki zakres usług pomiarowych i montażowych.

Po 10-ciu latach prężnej działalności Pan Dariusz postanawia po raz kolejny powiększyć metraż swojego sklepu. Kierując się zamysłem szerokiej działalności, powstają plany budowy całkiem nowego obiektu.

1 lipca 2013 roku odbywa się oficjalne otwarcie salonu „Bram Tur Moje Wnętrze”. Mający ponad 800m2 salon staje się swoistą wizytówką miasta. Na swojej powierzchni mieści liczne ekspozycje bram, drzwi, ogrodzeń i paneli. Jako nowości pojawiają się meble oraz oświetlenie.

W roku 2015 firma Bram Tur obchodzi 15-lecie swojego istnienia. Doskonale prosperujące przedsiębiorstwo nadal rozszerza swoją działalność wprowadzając do oferty coraz to nowe produkty. Imponujące ekspozycje na dwóch obszernych halach zadowalają nawet najbardziej wymagających Klientów.  Szeroki asortyment i profesjonalna obsługa pozwala na wybór idealnego produktu.